ТЕЛЕФОН БАГАТОКАНАЛЬНИЙ:+38(044)277-48-48

 

Вітаємо на офіційному сайті ТМ «Дари ланів»!

ТМ «ДАРИ ЛАНІВ» — НАТУРАЛЬНА ТА СМАЧНА ПРОДУКЦІЯ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА!

Продукція ТМ «Дари ланів» виготовляється ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» із добірних овочів, фруктів і ягід, попередньо дбайливо вирощених в екологічно чистому районі на родючих землях Поділля. ТМ «Дари ланів» пропонує широкий асортимент плодово-овочевої консервації, що виготовляється за домашніми рецептами з натуральних інгредієнтів: мариновані й консервовані огірки, томати, овочеві асорті, горошок, квасоля, томат-паста, лечо, ікра з баклажанів та кабачків, а також інші різноманітні консерви. ТМ «Дари ланів» — це широкий вибір варення, джемів, повидла й кондитерських начинок зі свіжозібраних фруктів і ягід, а також асортимент чистих і купажних, натуральних овочевих і фруктових соків, що готуються за спеціальною сучасною технологією віджимання свіжих фруктів.

Наше виробництво також здійснює випуск продукції в сегменті PRIVATE LABEL для інших відомих компаній і пропонує співпрацю за напрямом продажу свіжих овочів, фруктів і ягід від виробника.

«Вища якість — добрий смак» — саме цьому слогану відповідає вся продукція торгової марки «Дари ланів»! Для того, щоб упевнитись у достовірності цього вислову, ми пропонуємо Вам просто скуштувати нашу продукцію!