ТЕЛЕФОН БАГАТОКАНАЛЬНИЙ:+38(044)277-48-48

 

Дорогі друзі, висловлюємо Вам вдячність за виявлену цікавість до продукції ТМ «Дари ланів»!

ПАТ «Могилів-Подільский консервний завод» протягом багатьох років є гарантом якості та надійності, як для партнерів, так і споживачів. «Вища якість — добрий смак» — саме цьому девізу відповідає весь асортимент продукції торгової марки «Дари ланів» завдяки багатолітньому досвіду, наявності власного виробництва, якісній сировині, відсутності хімії, сучасним технологіям, які відповідають світовим стандартам, та згуртованій команді досвідчених і кваліфікованих фахівців, що контролює всі етапи виробництва.

Наша компанія не тільки виготовляє продукцію під власною торговою маркою «Дари ланів», але також успішно здійснює випуск продукції в сегменті PRIVATE LABEL для інших відомих компаній. Завдяки відпрацьованому механізму співпраці, ми налагодимо виробництво продукції гарантованої якості для Вашої компанії в прийнятні терміни, а також забезпечимо постійний контроль усього процесу — від замовлення упаковки, сировини, виробництва товару й до постачання на склад готової продукції.

Пропонуємо співпрацю за напрямом продажу добірних свіжих овочів, фруктів і ягід. Під саджання використовуються родючі сільгоспні землі в екологічно чистому районі Поділля, де вирощуються культури полуниці, вишні, черешні, яблук, кабачків, моркви, томатів, огірків, капусти, цибулі тощо. У процесі вирощування застосовуються тільки ручні методи обробки та збору. Полив і обробка ґрунту здійснюється найсучаснішою сільськогосподарською технікою. Для зберігання зібраного врожаю використовується спеціальне високотехнологічне холодильне обладнання на 5000 тонн.

Якщо Ви хочете надіслати запит на співпрацю, прохання відправити повідомлення за вказаною електронною адресою: darylaniv.ua@gmail.com

Прохання в тексті запиту обов'язково вказати необхідну інформацію:

• Iм'я
• Країна
• Місто
• Ваша адреса електронної пошти
• Напрямок співробітництва (Закупівля готової продукції ТМ «Дари Ланів»/ Закупівля свіжих овочів, фруктів/Виробництво продукції PRIVATE LABEL)
• Текст повідомлення

Ми будуємо відносини на взаємовигідних умовах і надалі зацікавлені в розвиненні дистриб’юторської мережі та партнерських взаємовідносинах із ритейлерами всіх регіонів України та інших країн світу. Запрошуємо Вас до плідної співпраці!