ТЕЛЕФОН БАГАТОКАНАЛЬНИЙ:+38(044)277-48-48

 

ПРО НАС

Продукція ТМ «Дари ланів» виготовляється ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» із добірних овочів, фруктів і ягід, попередньо дбайливо вирощених в екологічно чистому районі на родючих землях Поділля.
Перелік актуального асортименту ТМ «Дари ланів» становить понад 50 найменувань високоякісної та смачної продукції, що доступна споживачам в усіх регіонах України й поставляється до багатьох інших країн світу. Уся продукція виготовляється з натуральних інгредієнтів за традиційними домашніми рецептами, з використанням сучасних технологій виробництва, і фасується переважно в скляну тару, що дає змогу максимально зберегти її якість і корисні властивості.
«Вища якість — добрий смак» — саме цьому слогану відповідає вся продукція торгової марки «Дари ланів»! Для того, щоб упевнитись у достовірності цього вислову, ми пропонуємо Вам просто скуштувати нашу продукцію!

НАША ІСТОРІЯ

  • ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» був заснований у 1929 році, як пункт перероблення овочів і плодів, має багатолітній досвід виробництва консервованих продуктів і спеціалізується на виробництві соків та овочевої консервації з 1999 року.

  • У 2003 році, з моменту заснування ТМ «Дари ланів», розпочався активний період розвитку виробництва соків і плодово-овочевої консервації під власною торговою маркою протягом якого відбулося впровадження у виробництво сучасного обладнання та налагодження виробничих потужностей, що дало змогу підвищити продуктивність і контроль якості, а також здійснити запуск виробництва нових найменувань продукції.

  • З 2004 року була впроваджена сучасна технологічна лінія з виробництва фруктово-ягідної консервації й відбулося налагодження виробництва варення та джемів ТМ «Дари ланів».

  • На початку 2010 року розпочався активний розвиток партнерських взаємовідносин у секторі PRIVATE LABEL, що сприяло налагодженню системи виробництва продукції для інших відомих компаній, а також стрімкому розвитку експортного напряму.

ВИРОБНИЦТВО

На сьогодні ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» - це сучасне підприємство, яке забезпечене високопродуктивними технологіями виробництва та необхідною інфраструктурою. На підприємстві діють чотири виробничі цехи, які обладнані поточними механізованими лініями з повним циклом перероблення сировини та виробництва продукції. Виробництво обслуговують 5 допоміжних цехів.
Власний аграрний комплекс повністю забезпечує виробництво необхідними овочами, фруктами і ягодами. У процесі вирощування культур застосовуються тільки ручні методи обробки та збору. Полив і обробка ґрунту здійснюється найсучаснішою сільськогосподарською технікою. Для зберігання зібраного врожаю використовується спеціальне високотехнологічне холодильне обладнання на 5000 тонн.
Якість кожного етапу виробництва, від вирощування і збору врожаю до відвантаження готової продукції, ретельно контролює кваліфікована команда.
ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» не зупиняється на досягнутому, постійно вдосконалює систему контролю над якістю продукції, упроваджує новітні технології у виробництво, розширює асортимент, робить усе можливе, щоби задовольнити смак і запити, навіть найвибагливішого споживача!

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

  • Широкий асортимент плодово-овочевої консервації, що виготовляється за традиційними домашніми рецептами Поділля з натуральних інгредієнтів.

  • Широкий вибір варення, джемів, повидла й кондитерських начинок зі свіжозібраних фруктів і ягід.

  • Асортимент чистих і купажних, натуральних овочевих і фруктових соків, що готуються за спеціальною сучасною технологією віджимання свіжих фруктів.

  • Продаж свіжих добірних овочів, фруктів і ягід від виробника, що вирощуються в екологічно чистому районі Поділля на власних угіддях.

  • Випуск продукції в сегменті PRIVATE LABEL для інших компаній

ПАРТНЕРИ В СЕГМЕНТІ PRIVATE LABEL

ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» протягом багатьох років не тільки пропонує продукцію під власною торговою маркою, але й успішно співпрацює з іншими відомими компаніями в сегменті PRIVATE LABEL. Уперше було розпочато співпрацю за напрямом PRIVATE LABEL у 2010 році.

На сьогодні наше виробництво постійно здійснює випуск продукції для різних відомих компаній/брендів. Серед замовників ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод»: ТОВ «Група Ритейлу України» (мережі гіпермаркетів Караван, «ТопМарт») ТМ «ПО-НАШОМУ» — Україна; ТОВ «Укр-Трейд» ТМ «Щебпак» — Україна; Мережа магазинів Фуршет — Україна; Роздрібні мережі Велика Кишеня, ВК Експрес, ВК Select, Велмарт та Чумацький шлях ТМ «ХІТ ПРОДУКТ», «1» — Україна; ТМ «Bonduelle» — Україна; ТМ «Estel», «Emela», «ОГО» — Німеччина; ТМ«RUBAN FOODS», «Бабушкины Помидоры» — США; ТМ «KRONIS» — Литва; ТМ «ROSITTEN», «GATVE» — Латвія; ТМ «ПОСОЛЬСКИЙ ДВОР» — Ізраїль; ТМ «БЕЛАЯ ХАТКА» — Білорусь; ТМ «Roada Gliei» — Молдова та ін.